صربستان بدون ویزا
۵ (۱۰۰%) ۱ vote

بعد از خبری که مبنی بر لغو ویزای سفر به صربستان برای گردشگران کشورهای هند و ایران در اخبار پخش شد ، اکنون اطلاعیه اجرا شدن این دستور را به اطلاع شما می رسانیم …

کشور صربستان برای توریست های کشور های هند و ایران اخذ ویزا را غیر اجباری اعلام کرد ، اما این در حالی است که همچنان باید مسافران مدارک لازم برای تایید هویت خود در خاک صربستان را داشته باشند .

به این منظور قبل از اقدام به سفر حتما با یکی از آژانسهای دارای تاییده سازمان گردشگری تماس حاصل کنید .

صربستان بدون ویزا :

کشور صربستان برای رشد روابط اقتصادی و گردشگری خود تصمیم گرفت سفر به این کشور را آسان تر از قبل کند .

این تصمیم در زمانی گرفته شد که بیشتر کشور های اروپایی قوانین سختی را برای مراجعه به این کشورها برقرار کرده اند .

در هر صورت اولین توریست های ایرانی نیز به این کشور خوش آب و هوا اعزام شدند .

اما با مشکلاتی مواجه شدند ، مشکلاتی از قبیل نداشتن مدارک شناسایی کافی و اعزام از طریق آژانسهای مسافرتی که تخصصی در این زمینه نداشتند .

بنابراین بعد از رسیدن به فرودگاه صربستان با بازداشت موقت مواجه شدند .

بهرام قاسمی (سخنگوی وزارت امور خارجه) در رابطه با خبرهای منتشر شده درباره توقیف چند مسافر ایرانی در فرودگاه های صربستان گفت:

“سفارت ایران در همان لحظات نخست که مشکل توقیف برای مسافران ایرانی بوجود آمد دخالت کرد، با مقامات صربستان صحبت کرد و توانست بخشی از مشکلات شهروندان ایرانی را حل و فصل کند.”

خبر خوش اینکه این بار وزارت امور خارجه بسیار ضربتی عمل کرد و مشکلات را برطرف کرد .

هدف ما از انتشار این خبر آشنایی بیشتر مسافران با مشکلات احتمالی در سفر به صربستان و جلوگیری از بوجود آمدن آنها در زمان سفر شماست . 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ” صربستان بدون ویزا ” می توانید در هر زمان با کارشناسان تور های خارجی نگارستان گشت ارتباط برقرار کنید و از شرایط بروز این تور ها مطلع شوید .

برای اطلاع از تخفیف ها و تور های لحظه آخری به خبرنامه نگارستان گشت بپیوندید .