با شهر آنتالیا بیشتر آشنا شوید …
به این صفحه نظر دهید ...

داشتن اطلاعات راجع به هر شهر ، بسیار به ارزش گذاری تور آن مقصد کمک می کند .

برای تعیین قیمت تور آنتالیا ، شما باید اطلاعات خوبی از آنچه که در انتظار شماست داشته باشید .

موقعیت جغرافیایی شهر :

آنتالیا مرکز استان آنتالیای ترکیه در قسمت جنوبی کشور ترکیه و در کنار سواحل دریای مدیترانه واقع شده است.

استان آنتالیا از طرف شمال با استانهای قونیه، بوردور و اسپارتا، از جنوب با دریای مدیترانه، از شرق با استانهای کارامان و مرسین، از غرب با استان موغلا همسایه است .

این منطقه آفتابی در طول ۳۰۰ روز سال همانند بهشتی جهت فعالیت های از قبیل حمام آفتاب، شنا، موج سواری، اسکی روی آب و قایق رانی و کوهنوردی مورد استفاده قرار می گیرد .

اطلاعات شهری :

در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاهها خود نمائی می کند

در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه کاله ایجی قرار دارد

بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می کند

  • ANTALYA, TURKEY - NOVEMBER 9 : An aerial view of the Antalya city center is seen on November 9, 2015 in Antalya, Turkey. Top tourist attraction on the coast of the Mediterranean Sea, Antalya will host the G-20 summit between November 15 and 16. Ali İhsan Öztürk / Anadolu Agency

از دیگر مناطق دیدنی شهر می توان به دو مسجد که در زمان عثمانیان سا خته شده نیز اشاره کرد.

یکی از آنها مسجد مراد پاشا است که در قرن ۱۶ ساخته شد و دیگری مسجد تکلی Tekeli محمد پاشا که در قرن ۱۸ بنا شده است می باشد.

برج هیدیرلیک Hidirlik که احتمالاً در قرن ۲ به عنوان مقری برای استفاده از فانوس دریایی مورد استفاده قرار می گرفته است نیز از جمله نقاط دیگر دیدنی این شهر است.

ویرانه های باستانی بی شماری که در این منطقه وجود دارد در نوع خود بسیار دیدنی و جالب می باشد.فعالیت حفاری در قسمتی از تالار تآتر این شهر که در قرن ۲ میلادی ساخته شده است هنوز ادامه دارد.

در این تآتر دروازه ای با سه قوس متعلق به سال ۱۰۰ میلادی وجود دارد.

پاتارا در عین حال شهری است با ساحلی زیبا که داشتن ۲۲ کیلومتر ساحل با ماسه سفید خالص از ویژگیهای ساحلی این منطقه به شمار می آید.

این منطقه که هنوز بطور کامل کشف نشده است؛ موجب گردیده تا طرفداران نقاط بکر این منطقه را برای گذراندن تعطیلات خودانتخاب کرده و درآنجا ویلاهای خصوصی نیز برای خود تدارک ببینند

نگارستان گشت تضمین بهترین قیمت تور آنتالیا را به شما می دهد .

تجربه یک تور کامل زمانی که قیمت مناسبی داشته باشد بسیار لذت بخش تر است .